• Wpisów: 11
  • Średnio co: 117 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 11:17
  • Licznik odwiedzin: 5 582 / 1406 dni
 
lalakala112342525
 
Cześć kochani ! Dziękuję za miłe komentarze pod moim opowiadaniem .Jestem na etapie pierwowzoru kolejnego opowiadania ,tym razem fikcyjnego . Mogę wam tylko powiedzieć że będzie nosiło tytuł ,,Miłość z dzieciństwa ''.Oglądałam dzisiaj świetny film ,,Zostań jeśli kochasz '' .Opowiada o  nastoletniej Mii Hall ,która ponad wszystko uwielbia grać na wiolonczeli .Zakochuje się w liderze zespołu rockowego Adamie .Młodych połącza silne uczucie .Niestety dziewczyna wraz z rodziną ulega wypadkowi .Jej rodzice i brat giną .Ona sama zostaje uwięziona pomiędzy życiem a śmiercią.Przypomina sobie wszystkie momenty.Poruszający jest moment w którym Adam trwa przy jej łóżku i błaga by została ,dla niego i dla ludzi którzy ją kochają .
Płakałam jak małe dziecko .Ten niesamowity film zawiera w sobie momenty komiczne ,romantyczne i tragiczne .Zupełnie nie zgadzam się z opiniami użytkowników na filmwebie .Uważam że aktorzy świetnie odtworzyli swoje role i byli bardzo wiarygodni.


link do filmu : www.cda.pl/(…)Zostan-Jesli-Kochasz---If-I-Stay-2014…
312685_1410556881_9fac_p.jpeg


pcnzwjs1_n8lyfl.jpg


superthumb.jpg

Jakie macie plany na świąteczny seans ? :D Ja oczywiście jak zwykle oglądam z rodziną Kevina .Bez niego nie wyobrażam sobie świat.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego